loader image

MyMeet

My Meet #2 info

My Meet #2 info

Ahojte! Tento rok sme sa rozhodli, že chceme oceniť čo najviac účastníkov a preto rozširujeme kategórie pre súťažiacich. Celkovo bude 22 pohárov v 8 kategóriach. Rozhodcovia budú posudzovať autá v nasledujúcich kategóriach:

5x

TOP
PROFI

3x

TOP AMATEUR

5x

Cena organizátora

TOP
Static

TOP
Vzduch

TOP
Kolesá

3x

TOP
Veterán

3x

TOP
CRAZY

Aby sme priblížili čo sa vlastne bude v týchto kategóriach hodnotiť:

TOP profi je kategória pre autá, ktoré dávajú zmysel ako celok a sú z každého smeru upravené a prispôsobené predstavám majiteľa.

TOP amateur je kategória kde spadajú autá, ktoré majú ešte priestor pre zlepšenie, ale už teraz sa odlišujú v bežnej premávke.

Cena organizátora je kategória, kde si vyberajú organizátori svoje top stavby podľa sympatií vozidiel, progressu alebo úprav vozidiel ktoré ich zaujali.

Top static je jasné. Tu sa ukáže, komu niesú mechy po chuti a má gule na to jazdiť veeeeľmi nízko.

Top vzduch je kategória, kde sa bude posudzovať viac vecí. Nejde o to, že tvoja platforma ide iba s drobnými úpravami maximálne dole. Ukáž nám, že si sa vyhral so zástavbou, výškou auta a doladil si aj fitment.

Top kolesá a top veterán sú myslím viac než jasné. A sme pri poslednej kategorií, ktorú sme pomenovali top crazy. Nevedeli sme zaradiť niektoré autá a tam sme im vytvorili túto kategóriu, do ktorej zahrnieme autá ako sú SUV, Offroad, kamióny a pod.

What’s your Reaction?
+1
3
+1
19
+1
0
+1
0
+1
1
Translate